160 Sqft Arcadia Drobný dům na kolech pomocí mikroprocesoru Životní Design Pro Malý DůmLiving Design For A Tiny House 🏡 je designový dům sdílející kanály a žijící malý dům!
► Odebírat více:
===========================================

160 SQFT ARCADIA TINY DŮM NA KOLESÁCH VÝROBKEM MIKRO

„Arcadia“ – malý dům o velikosti 24 'na kolech postavený společností B&B Micro Manufacturing se sídlem v North Adams, Massachusetts!

Tento krásný malý dům je postaven v moderním tvaru, ale s ručně vytvořenými rustikálními detaily uvnitř i vně! Malý domov je postaven s ocelovým rámováním (lehčí než tradiční rámování dřeva) as borovicemi (pálené japonskou technikou pro ošetření dřeva, Shou Sugi Ban). Ačkoli je dům postaven na 24 'přívěsu, sám měří pouze 20' s 4 'volitelnou krytou palubou pro vstup do domu.

V malém domě „Arcadia“ najdete příjemné prostředí s malým obývacím pokojem a vestavěnou pohovkou, která se přemění na postel v plné velikosti pro další místo na spaní. U vchodu do domu je koupelna střední velikosti, která zahrnuje sprchu, toaletu a umyvadlo.

Na opačném konci domu je krásná kuchyně ve tvaru písmene L, která obsahuje spotřebiče velikosti bytu a spoustu prostoru na pultu a možná nejlepší část malého domu! Sada úložných schodů vás zavede do podkroví útulné ložnice.

===========================================
#LivingDesignForATinyHouse #TinyHouse # LivingDesign # TinyHouseOnWheels #TinyHouseTour #SmallHouse #TinyHouseDesign #SmallHouseDesign
===========================================

zdroj

Největší výběr bot Nike za nejlepší ceny najdeš na Nikeboty.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky