350 Sqft Cypress Tiny House od hořčičných semen malé domovy | Životní Design Pro Malý DůmLiving Design For A Tiny House 🏡 je designový dům sdílející kanály a žijící malý dům!
► Odebírat více:
===========================================
350 SQFT CYPRESS TINY DŮM HORNÍM SEDEM TINY DOMŮ

The „Cypress“ – krásný dům o rozloze 350 čtverečních stop na kolech postavený týmem v Mustard Seed Tiny Homes v Atlantě v Gruzii!

Tento ručně vyráběný malý dům je interiérem #goals ve všech možných ohledech – vlečka na lodi, krásná kuchyně ve tvaru U, barevné akcenty … seznam pokračuje!

Půdorys se hodí i pro zábavné hosty, a to i v tak malém prostoru, s obývacím pokojem při vstupu do domu, střední kuchyní vpravo s vlastním vyhrazeným prostorem (a naštěstí není propojen s koupelnou!) , koupelna, soukromá ložnice s mrzutým lůžkem, které funguje jako pracovní prostor, a soukromá ložnice v podkroví nahoře! S dostatkem soukromého prostoru v této maličké místnosti byste mohli pohodlně spát 4 dospělé osoby, nebo byste je dokonce mohli natáhnout na 6, pokud by pohovka v obývacím pokoji byla rozkládací pohovka!

Kromě poskytování pohodlných životních prostorů Mustard Seed Tiny Homes také věnuje výtěžek z každého ze svých domovů prodaných na zajištění domovů pro rodiny v nouzi v jejich rodném městě, Atlantě, Gruzie – je součástí iniciativy jejich společnosti „zasadit semena naděje“ a vytvořit pozitivní změnu!
===========================================
#LivingDesignForATinyHouse #TinyHouse # LivingDesign # TinyHouseOnWheels #TinyHouseTour #SmallHouse #TinyHouseDesign #SmallHouseDesign
===========================================

zdroj

Největší výběr bot New Balance za nejlepší ceny najdeš na NewBalanceboty.cz