350 Sqft Cypress Tiny House od hořčičných semen malé domovy | Životní Design Pro Malý DůmLiving Design For A Tiny House 🏡 je designový dům sdílející kanály a žijící malý dům!
► Odebírat více:
===========================================
350 SQFT CYPRESS TINY DŮM HORNÍM SEDEM TINY DOMŮ

The „Cypress“ – krásný dům o rozloze 350 čtverečních stop na kolech postavený týmem v Mustard Seed Tiny Homes v Atlantě v Gruzii!

Tento ručně vyráběný malý dům je interiérem #goals ve všech možných ohledech – vlečka na lodi, krásná kuchyně ve tvaru U, barevné akcenty … seznam pokračuje!

Půdorys se hodí i pro zábavné hosty, a to i v tak malém prostoru, s obývacím pokojem při vstupu do domu, střední kuchyní vpravo s vlastním vyhrazeným prostorem (a naštěstí není propojen s koupelnou!) , koupelna, soukromá ložnice s mrzutým lůžkem, které funguje jako pracovní prostor, a soukromá ložnice v podkroví nahoře! S dostatkem soukromého prostoru v této maličké místnosti byste mohli pohodlně spát 4 dospělé osoby, nebo byste je dokonce mohli natáhnout na 6, pokud by pohovka v obývacím pokoji byla rozkládací pohovka!

Kromě poskytování pohodlných životních prostorů Mustard Seed Tiny Homes také věnuje výtěžek z každého ze svých domovů prodaných na zajištění domovů pro rodiny v nouzi v jejich rodném městě, Atlantě, Gruzie – je součástí iniciativy jejich společnosti „zasadit semena naděje“ a vytvořit pozitivní změnu!
===========================================
#LivingDesignForATinyHouse #TinyHouse # LivingDesign # TinyHouseOnWheels #TinyHouseTour #SmallHouse #TinyHouseDesign #SmallHouseDesign
===========================================

zdroj

Největší výběr bot New Balance za nejlepší ceny najdeš na NewBalanceboty.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky