5 Tiny Homes in 1 Video Series pt 10 Najděte Puff the Magic Dragon#tinyhomedeals #tinyhouse #caravan

Ahoj, lidi. Stejně jako hodinky, každou sobotu je zde další epizoda 5 v 1. Dejte mi vědět, který je váš oblíbený. Viděli jste obrázek Puff the Magic Dragon? Myslel jsem, že to bylo tak cool. Komentář dole, kde jste to viděli.

Pokud vás zajímá, jaký typ koupelny je třeba umístit ve vašem malém domě, podívejte se na toto video. Podíval jsem se na 68 koupelen z celého světa.

Tady je kosmická loď Sifi, která hledá malý dům z Francie. Dokonce se točí kolem!

Zde je jedno z mých prvních videí o malém domě Cikánského vozu. Nyní můžete vidět, jak se moje editační dovednosti vyvinuly. Nebo bych to alespoň chtěl myslet.

=========================
DĚKUJI ZA SLEDOVÁNÍ! * Pokud se vám naše video líbí, nezapomeňte stisknout tlačítko „Přihlásit se“ a „Jako“ !!

Zde je odkaz, na který lze kliknout, včetně 2 volných měsíců zdarma.
bit.ly/NomadSkillshare

Přihlaste se k odběru, takže vám nebude chybět nový obsah:

Nemůžeme zaručit přesnost informací. Chcete-li získat aktuální informace a aktuální ceny, kontaktujte prodejce. Díky za prohlížení.

Zřeknutí se odpovědnosti: Tento popis obsahuje přidružené odkazy. Když se zaregistrujete pomocí přidruženého odkazu, získáme malou provizi. To pochází přímo od společnosti a nijak to neovlivňuje. Tyto přidružené odkazy nám umožňují pokračovat v zveřejňování bezplatného obsahu na YouTube.
 Jako spolupracovník Amazonu vydělávám z kvalifikovaných nákupů. “ Budeme používat přidružené odkazy a můžeme dostávat příjmy z přidružených programů. To nám pomáhá podporovat nás a umožňuje nám dále vydávat hodnotný obsah. Pokud uvažujete o koupi něčeho na Amazonu, podívejte se na náš odkaz výše, abyste nám pomohli, že vás to nestojí nic navíc a pokud si během příštích 20 hodin od našeho odkazu něco koupíte, dostaneme malou provizi, která opět nebude stálo vás něco navíc.

malý dům velké bydlení, vlastní malý dům, malé bydlení, velký dům, malý dům, design malého domu, moveableroots, le tuan domácí design, malý dům od Modern Tiny Living, moderní malé bydlení, Tiny Living, le tuan, domácí design, malé bydlení domů, bydlení design pro malý dům, bydlení design, bydlení velký design, nápady na design, malý domov, prohlídka malého domu, bydlení malého domu, národ malého domu, lovci malých domků, srub, kabina, venkovský život, lovecká kabina, rv life, rv

zdroj

Největší výběr bot Vans za nejlepší ceny najdeš na Vansboty.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky