5 v 1 Tiny Home Shed konverze malého domu#tinyhomedeals #tinyhouse #homesteading

Přihlaste se k odběru, takže vám nebude chybět nový obsah:

Ahoj, lidi,
Zde je naše malá domácí série 5 v 1 s rozmanitým výběrem pro zobrazení několika možností a různých typů možností malých domů.

Stále věříme, že nepotřebujeme mnoho prostoru. Takže to, co chceme postavit, je malý dům nebo malý dům někde mezi 500-1000 čtverečních stop. Důvodem rozdílu ve velikosti je to, o čem stále diskutujeme, pokud chceme druhé patro. Líbí se nám možnost nechat pokoje nahoru a pryč být více soukromé. To by poté uvolnilo prostor pro společné prostory v přízemí.

Odkaz www.archipelag.pl/projekty-domow
Pokud vás zajímá, jaký typ koupelny je třeba umístit ve vašem malém domě, podívejte se na toto video. Podíval jsem se na 68 koupelen z celého světa.

Tady je kosmická loď Sifi, která hledá malý dům z Francie. Dokonce se točí kolem!

Zde je jedno z mých prvních videí o malém domě Cikánského vozu. Nyní můžete vidět, jak se moje editační dovednosti vyvinuly. Nebo bych to alespoň chtěl myslet.

Pracovala jsem na svých editačních schopnostech a naučila se, jak na SkillShare. Klikněte na odkaz níže a získejte 2 měsíce zdarma!

Ps Nyní můžu hrát Old McDonald na Ukulele své dcery. Během těchto těžkých dob musím milovat sdílení dovedností.
Přihlaste se k odběru, takže vám nebude chybět nový obsah:

Nemůžeme zaručit přesnost informací. Chcete-li získat aktuální informace a aktuální ceny, kontaktujte prodejce / vlastníka. Díky za prohlížení.

Zřeknutí se odpovědnosti: Tento popis obsahuje přidružené odkazy. Když se zaregistrujete pomocí přidruženého odkazu, získáme malou provizi. To pochází přímo od společnosti a nijak to neovlivňuje. Tyto přidružené odkazy nám umožňují pokračovat v zveřejňování bezplatného obsahu na YouTube. Jako bývalý člen Amazonu jsme se rozhodli nezveřejnit jejich odkazy. se všemi falešnými recenzemi produktů a tolika kopiemi produktů s nízkou kvalitou to není něco, co chceme propagovat. Budeme se zabývat dalšími způsoby, jak vám přinést hodnotu, která nám může také pomoci podpořit nás a umožňuje nám dále vydávat hodnotný obsah.

Jedná se o recenze pro nás a naše diváky.
Zřeknutí se autorských práv Podle oddílu 107 autorského zákona z roku 1976 se poskytuje „spravedlivé použití“ pro účely, jako je kritika, komentář, zpravodajství, výuka, stipendium a výzkum. Spravedlivé použití je použití povolené zákonem o autorských právech, které by jinak mohlo porušovat. Neziskové, vzdělávací nebo osobní použití zvyšuje rovnováhu ve prospěch spravedlivého použití. TATO VIDEÁ JSOU POUZE PRO VZDĚLÁVACÍ / DESIGNOVÉ INSPIRATIVNÍ ÚČELY.

zdroj

Největší výběr bot Adidas za nejlepší ceny najdeš na Adidasboty.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky