8m předvádí malý dům na kolečkách od Sowelo Tiny Houses | Za poznáním malého domuZkoumání Tiny House 🏡 je designové domy pro sdílení kanálů a žijící malý dům!
► Odebírat více:
===========================================
8M SHOWCASE TINY HOME na kolech od SOWELO TINY HOUSES

Tento 8m dlouhý domeček na kolech, „Showcase“, je postaven domem Sowelo Tiny Houses se sídlem v Brogo v Novém Jižním Walesu v Austrálii! Všechny domy Sowelo Tiny jsou postaveny ze 100% obnovitelné solární energie, pro udržitelnější a lehčí ekologickou stopu, stejně jako za použití materiálů s certifikací FSC a bez lepidel a barev VOC!

FUNKCE
Postaveno na 4,5 tunovém trojnápravovém přívěsu s elektrickým brzděním (26,25 'x 8,15')
214 m 2 obytného prostoru (kromě podkroví)
Pohodlně spí 6 osob se 2 ložnicemi na spaní!
Velká zábalová paluba poskytuje spoustu venkovního obývacího prostoru s prostorem pro malou pohovku nebo nějaké židle!
Do obývacího pokoje se otevírá sada skleněných dvousložkových dveří, která nabízí sekční pohovku pro hosty!
Kuchyň na míru vyrobená na míru s plynovým sporákem / troubou z nerezové oceli a odsávacím ventilátorem. Je vybaven energeticky účinnou ledničkou z nerezové oceli v plné velikosti, 27,5 „dřezem z nerezové oceli s výsuvnou hadicí a odtokovým stojanem, stojanem na koření a zatlačením do otevřených zásuvek (není nutné držadla), udržitelnou plantáží tvrdého dřeva FSC Mountain Ash lavice, skládací dřevěný jídelní stůl se 2 stoličkami a dvojité okno, které otevírá kuchyň do baru, ve kterém jsou umístěny tři osoby venku!
Mezi kuchyní a koupelnou je malá kancelářská část, která pohodlně sedí nebo by mohla být použita pro další jídelní prostor
V celé koupelně najdete krásnou dešťovou sprchu a vanu se stěnami z nerezové oceli, obrovskou marnost a zrcadlo s kombinací podložky / sušičky níže a splachovací toaletu.
Tento dům, jak je zobrazen a popsán, byl uveden za 110 000 $ AUD (přibližně 67 400 $ v době psaní)

===========================================
#ExploringTinyHouse #TinyHouse # LivingDesign # TinyHouseOnWheels #TinyHouseTour #SmallHouse #TinyHouseDesign #SmallHouseDesign
===========================================

zdroj

Největší výběr bot Nike za nejlepší ceny najdeš na Nikeboty.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky