Absolutně krásný model Stony Ledge Tiny House na kolečkách na prodej od firmy B&B Micro ManufacturingTiny House Concepts je kanál sdílející domy pod 500 Sq Ft!
► Odebírat více:
===========================================
Absolutně krásný model Stony Ledge Tiny House na kolečkách na prodej od firmy B&B Micro Manufacturing
Cena: 68 000,00 USD
Velikost: 255 sq ft 1 postele 1 koupelny
Umístění: Raymond, New Hampshire 03077

Prodej malého domu na kolech, který byl zakoupen nový v červnu roku 2019 od B&B Micro Manufacturing, Inc. se sídlem mimo západní Massachusetts. Toto je jejich model Stony Ledge a měl MSRP 89 000 dolarů.
Vnější část jednotky má jedinou šikmou střechu s šindeli, masivní dřevěné šindelové obklady, dvojitá okna a tři květináče. Na vnitřní straně jsou v celém domě barnwoodské stropy, stmívatelné vnitřní osvětlení a podlahy LifeProof. Ložnice je strategicky umístěna v prvním patře, což znamená, že v podkroví není spánek! Královna postel má vestavěný úložný prostor, vlastní čelo Barnwood a noční stolky, které odpovídají stropu. Také v ložnici máte stropní ventilátor, nástěnnou TV s plochou obrazovkou a skříň s dostatkem úložného prostoru.
Obývací pokoj se skládá z čalouněného úložného stolu s prostorem pro koše nebo kufry pod ním. Další nástěnná TV s plochou obrazovkou, která je umístěna nad snídaňovým barem, který má posezení pro dva. Uvnitř jednotky je vestavěný reproduktorový systém Bluetooth, který lze ovládat pomocí smartphonu nebo pomocí nástěnných ovládacích prvků. V kuchyni je postavena vlastní skříňka s křemennými deskami.
V koupelně je kachlová souprava se sprchou / vanou s dešťovou sprchou, mini umyvadlo a velký úložný regál. Makerizující toaleta se vyhodila pouze na toaletu Separett.
Jednotka má 50 A zesilovač napájení. Nádrže na vodu pro sladkou a černou vodu (100 galonů) s digitálním ukazatelem stavu nádrže uvnitř domu. K dispozici je 9000 BTU mini-split pro vytápění a chlazení, se záložním elektrickým zdrojem v nástěnném topení, které doplňuje vytápění v podmínkách subzera. Thow má okamžitý ohřívač teplé vody a je izolován pro 4 sezónní použití.
Thow je RVIA-certifikovaný cestovní přívěs a bylo snadné získat RV půjčku. Dům byl osazen 8 měsíců a během zimních měsíců byl skvělý.

Funkce zahrnují: Certifikováno

Nakupujte od drobných stavitelů domů

===========================================
Celý seznam skladeb:
► Koncepty malého domu:
► Krásné malé domy:
► Krásný parkový model:
► Luxusní malé domy:
► Ohromující malý dům:
► Krásný malý dům:
► Krásný přepravní kontejner Domů:
===========================================
Následuj nás:
► Web:
► Fanpage:
► G +:
► Twitter:
► Blogger:
► Skupina:
===========================================
#TinyHouseConcepts, #TinyHouseConcept
===========================================
Hudební pozadí:

zdroj

Největší výběr bot Adidas za nejlepší ceny najdeš na Adidasboty.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky