Absolutně nádherný Allswell malý domek moderním drobným životem Za poznáním malého domuZkoumání Tiny House 🏡 je designové domy pro sdílení kanálů a žijící malý dům!
► Odebírat více:
===========================================
ABSOLUTNĚ GORGEOUS ALLSWELL TINY HOUSE MODERN TINY LIVING

Cena: Allswell začíná na 100 000 $. Zobrazeno 145 000 $.

Modern Tiny Living je hrdý na to, že představuje Allswell, ohromující zvyk, malý dům postavený pro značku domácího zboží Wal-Mart, Allswell Home. Allswell, který se snažil propagovat své výrobky na místní úrovni, rozhodl, že drobný domovní průmysl je dokonalým řešením pro jejich představení na cestách.

Modern Tiny Living byl vybrán mezi všemi ostatními staviteli v USA díky naší mimořádně jemné řemeslné práci, velkolepému konstrukčnímu týmu a odhodlání k robustní kvalitě stavby, která vydrží jejich silniční show v řádu desítek tisíc kilometrů.

Domov byl takovým hitem na celostátní úrovni, již byl uveden na CNN, Forbes, Yahoo Lifestyle, MSN, Business Insider a desítkách dalších publikací. Jsme opravdu hrdí na toto sestavení a těšíme se na vybudování více vlastních domů pro inteligentní, progresivní firmy a marketingové týmy v budoucnu.

===========================================
#ExploringTinyHouse #TinyHouse # LivingDesign # TinyHouseOnWheels #TinyHouseTour #SmallHouse #TinyHouseDesign #SmallHouseDesign
===========================================

zdroj

Největší výběr bot Puma za nejlepší ceny najdeš na Pumaboty.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky