Absolutně nádherný malý dům Nano By Baluchon | Životní Design Pro Malý DůmLiving Design For A Tiny House 🏡 je designový dům sdílející kanály a žijící malý dům!
► Odebírat více:
===========================================
ABSOLUTNĚ GORGEOUS TINY HOUSE NANO BY BALUCHON

Malý dům Nano je Baluchonův nejmenší úspěch. Jeho přívěs jen 3,3 m od 2,3 m nese dům, který stále obsahuje veškeré pohodlí.

Když projdete předními dveřmi, objevíte prostor složený z malé vybavené kuchyně, stolu / jídelního stolu, který stojí před krásným býčím okem. K dispozici je také hřebenová lavička, která při rozložení snadno pojme dvě osoby na noc. Třetí postel, zajištěná sítí, je nad a bude perfektní pro dítě. Úložné prostory jsou umístěny na konci lavice a níže.

Poté se dostanete do koupelny pomocí posuvných dveří. Zde jsou suché toalety a 70x70cm sprcha.

Díky své nízké hmotnosti (brutto 1600 kg) bude stačit jednoduchý 7-hodinový tréninkový kurz s názvem B96, který ho bude tahat na našich silnicích.

Pamatujte, že pro své velké sestry s hmotností 3500 kg je nutné povolení BE.

Pokud však velikost tohoto domu nutně neznamená, že je hlavním stanovištěm, je to velmi pohodlné mobilní řešení pro volný čas.

Malý dům Nano byl dodán do Rhône-Alpes. Umožňuje Thierrymu a jeho rodině mít na rybářské víkendy pied-à-terre.

Sestavte z baluchonu:

===========================================
#LivingDesignForATinyHouse #TinyHouse # LivingDesign # TinyHouseOnWheels #TinyHouseTour #SmallHouse #TinyHouseDesign #SmallHouseDesign
===========================================

zdroj

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky