Budování TINY HOME na kolech | VAN LIFE 🚐Ford Transit Van Build | Převod našeho vozu Ford Transit v roce 2016 na malý domov na kolech! Jako dodavatelé dodávek na plný úvazek, kteří každý dříve dokončili vlastní samostatné převody, jsme nadšeni spojením našich rozsáhlých a proměnlivých znalostí ze dvou velmi odlišných dodávek a sestavení. Poté, co žijeme na silnici na plný úvazek déle než 3 roky, jsme připraveni využít lekce, které jsme se naučili, a postavit další dodávku, která lépe vyhovuje našim potřebám a dlouhodobým cílům. Tato první epizoda vás provede procesem nákupu ojeté dodávky (konkrétně během pandemie) a podrobným naplánováním návrhu a rozvržení.

PODPOŘ NÁS:
➞ Van Life Shop:
➞ Rent Katie Sprinter:

NÁSLEDUJÍCÍ ALONG ONLINE:
➞ Instagram:
➞ Web:

ZAŘÍZENÍ KAMERY:
‣ Sony Alpha 6300:
‣ Objektiv Sony 16-50 mm f / 3,5-5,6:
‣ Rode VIdeoMicro:
‣ Stativ:

ZÍSKEJTE NÁS
Jsme Katie a Logan, dvacetiletý pár, který žije na cestách na plný úvazek. Naše cesty ve vanlife začaly samostatně, oba se stali nomády kolem června 2017. Pocházíme z opačných stran země (Oregon + Florida), setkali jsme se v Coloradu a spojili síly, abychom vytvořili dokonalý karavan. Poté, co jsme cestovali společně s našimi 2 samonaváděnými dodávkami (Econoline a Sprinter), nyní se spojujeme, abychom převedli obytný vůz Ford Transit! PŘEDPLATŇUJTE se na naši cestu, když sledujeme dobrodružství a společně procházíme tento nekonvenční životní styl.

Jsme účastníky programu Amazon Services LLC Associates Program. V tomto popisu najdete různé přidružené odkazy, které nám umožňují provést malou provizi za všechny provedené nákupy.

#vanbuild #vanlife #tinyhome

zdroj

Největší výběr bot Fila za nejlepší ceny najdeš na Filaboty.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky