Hledání štěstí žít minimálně v TINY HOUSEHomosexuální pár žijící v malém domě mimo síť a vlogující dobrodružství na YouTube!
► Klikněte sem a PŘEDPLATNĚTE, abyste vám nikdy neunikli žádné video

V tomto týdnu video pokračuje práce na zemi a věci se začínají formovat. Přinášíme vám spolu s tím, jaký byl náš každodenní život v poslední době a víno je KONEČNĚ připravené … ujistěte se, že se budete držet až do konce videa, protože provádíme několik vědeckých testů, abychom určili dokonalý alkohol našeho domácího vaření!

Jak jsme se sem dostali?
Na podzim roku 2019 jsme se přestěhovali do našeho malého domu na kolech a začali cestovat na plný úvazek jako digitální nomádi. Absolutně jsme se zamilovali do cestování na plný úvazek, ale vzhledem k omezením cestování, která jsou v současné době na místě, bude v dohledné budoucnosti představovat méně cestování a více budovy, která převede naši současnou RV na malý dům mimo síť! #gaycouple #tinyhouse

PŘIPOJTE SE NAŠE SPOLEČENSTVÍ NA PATREON:
Podpořte náš kanál a seznamte se s námi lépe kliknutím níže:

Uchovávejte s námi prostřednictvím týdne:

Ujistěte se, že se k nám přidáváte každou neděli, když pokračujeme vlogováním tohoto dobrodružství malého domu z mřížky … Doufáme, že jste si užili naše propustné viny RV a budete i nadále sledovat tato drobná videa z domu. Pokud jste se ujistili, že to řeknete příteli. Pokud naše videa sdílíte se svými přáteli, spolupracovníky a na sociálních médiích, pomůže to naší stránce nesmírně!

Kdo jsme?
Jsme Tyler a Todd, homosexuální pár z Kanady, který cestoval napříč USA v našem renovovaném RV s našimi dvěma psy, Charlie a Eddie. Žijeme na plný úvazek v našem RV od září 2019 a držíme vlog, který vás vezme na cestu a ukáže, jaký je život v RV opravdu… Ujistěte se, že se PŘIHLÁSÍTE a připojte se k komunitě RV lifestyle a naší týdenní Dobrodružství!

CHYBĚTE RV VLOG? Chyťte se sem:

RV Life v Arizoně Homosexuální pár

RV Life v Las Vegas

VAN LIFE v HAWAII s GAY COUPLE:

RAINY DNY V RV:

CESTOVÁNÍ BEZPEČNÉ JAKO SKUPINA GAY:

Fotoaparát, který používáme:
►BEST nejblíže k fotoaparátu:
► Nejlepší objektiv Vlog:
► Nejlepší fotografický objektiv:
►Ostatní stativ:
►Drák, který používáme:

Hudba licencovaná prostřednictvím Soundstripe a Epidemic Sound:
Chci s tebou utéct – velký pokles
Rose v zahradě – Cody Francis
Zlatíčko, vezmi mě za ruku – Cody Francis
Cesta – Adam Agin
7 let života – Pastis
Něco jiného – CLNGR
Když jste kolem – domy na kopci

zdroj

Největší výběr bot Nike za nejlepší ceny najdeš na Nikeboty.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky