Koncept karavanu Hymer Galileo pro řidiče budoucnosti: Všechny elektrické domečky na kolechSamostatně stojící obytný automobil a apartmán.
Autonomní řízení se jeví jako budoucnost motorismu a německá skupina Erwin Hymer Group, která působí v automobilovém průmyslu, má koncepci Galileo, aby si představila, jak by RV vypadala, když volant již není nezbytnou funkcí. Je to malý byt po dálnici.
Hymer si představuje Galileo jako modulární vozidlo. Elektrický hnací ústrojí drží plochý podvozek a společnost by aplikovala tělo na vrchol. Podle společnosti by toto uspořádání umožnilo více přizpůsobení interiéru obytného prostoru.

Další výhodou přechodu na autonomní technologii a používání elektrické hnací soustavy je to, že již nemusí být přístrojová deska ani žádné fyzické ovládací prvky. To vytváří ještě více dostupného prostoru ve stejné stopě, což znamená více životního prostoru pro lidi uvnitř.
Video společnosti Hymer to vytváří jako způsob, jak začít svou dovolenou od okamžiku, kdy jste vyrazili na cestu. Obyvatelé jedou v domě mimo domov se vším, co by mohli chtít, dokud nedosáhnou svého cíle.

Hymer také používá koncept Galileo jako šanci na opětovné představení automobilové kariéry. Teorie společnosti je, že lidé si mohli pronajmout RV na konkrétní cestu a specifikovat ji podle svých potřeb. Když cesta skončí, vraťte vozidlo do Hymeru a firma by mohla odstranit horní část karoserie, což by další skupině umožnilo přizpůsobit vnitřní uspořádání.

Hudba:
Strange The Dreamer od Savfk |
Hudba propagovaná
Mezinárodní atribuce 4.0 (CC BY 4.0)

zdroj

Největší výběr bot Adidas za nejlepší ceny najdeš na Adidasboty.cz