Kontejner Tiny House Studio na vinici, Temecula, CA, USAKontejner Tiny House Studio na vinici, Temecula, CA, USA. V tomto videu vám přinášíme Container Tiny House Studio na Temecula Vineyard, Kalifornie, Spojené státy americké. Toto malé bytové apartmá se nachází na klidné venkovské silnici. Malý dům byl postaven z upcycled 20-noha přepravní kontejner. Nachází se na okraji vinice o rozloze 3 hektarů a má výhled na řady hroznů cabernet sauvignon ve vinařské zemi Temecula. V 20-stopovém kontejnerovém studiu je plná vana, mokrý bar, jídelní kout a královna postel. Domov vám umožní zažít malé bydlení a užívat si vinařskou zemi Temecula v jižní Kalifornii!
#ContainerStudio #TinyHouse #TemeculaUSA

Tento krásný dům je skvělý pro menší rodiny nebo přátele a je uveden jako penzion na Airbnb od 105 USD za noc. Neváhejte a podívejte se na to pomocí odkazu v uvážení níže.
Výpis zde:

Shrnutí projektu.
Umístění: Temecula, Kalifornie
Hlavní rysy: Obývací pokoj, Ložnice
Počet použitých přepravních kontejnerů: 1
Obytný prostor: 160 čtverečních stop.
Info. Zdroje S laskavým svolením: airbnb.com
Foto úvěry S laskavým svolením: airbnb.com

[PŘIPOJTE SE S NÁS ONLINE]
WEBOVÁ STRÁNKA:
CVRLIKÁNÍ:

FACEBOOK:
INSTAGRAM:
PINTEREST:
[ODMÍTNUTÍ AUTORSKÝCH PRÁV]
TATO VIDEÁ JSOU POUZE PRO VZDĚLÁVACÍ / DESIGNOVÉ INSPIRATIVNÍ ÚČELY. Autorská práva k obrázkům / videoklipům patří oprávněným vlastníkům. Pokud by vlastníci klipů s obsahem chtěli, abychom video odstranili, jsme rádi, že je chceme odstranit co nejrychleji, jak je to prakticky možné. V případě jakýchkoli problémů nám pošlete e-mail na adresu info@sheltermode.com
Odkaz

zdroj

Největší výběr bot Puma za nejlepší ceny najdeš na Pumaboty.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky