Kontejner Tiny House Studio na vinici, Temecula, CA, USAKontejner Tiny House Studio na vinici, Temecula, CA, USA. V tomto videu vám přinášíme Container Tiny House Studio na Temecula Vineyard, Kalifornie, Spojené státy americké. Toto malé bytové apartmá se nachází na klidné venkovské silnici. Malý dům byl postaven z upcycled 20-noha přepravní kontejner. Nachází se na okraji vinice o rozloze 3 hektarů a má výhled na řady hroznů cabernet sauvignon ve vinařské zemi Temecula. V 20-stopovém kontejnerovém studiu je plná vana, mokrý bar, jídelní kout a královna postel. Domov vám umožní zažít malé bydlení a užívat si vinařskou zemi Temecula v jižní Kalifornii!
#ContainerStudio #TinyHouse #TemeculaUSA

Tento krásný dům je skvělý pro menší rodiny nebo přátele a je uveden jako penzion na Airbnb od 105 USD za noc. Neváhejte a podívejte se na to pomocí odkazu v uvážení níže.
Výpis zde:

Shrnutí projektu.
Umístění: Temecula, Kalifornie
Hlavní rysy: Obývací pokoj, Ložnice
Počet použitých přepravních kontejnerů: 1
Obytný prostor: 160 čtverečních stop.
Info. Zdroje S laskavým svolením: airbnb.com
Foto úvěry S laskavým svolením: airbnb.com

[PŘIPOJTE SE S NÁS ONLINE]
WEBOVÁ STRÁNKA:
CVRLIKÁNÍ:

FACEBOOK:
INSTAGRAM:
PINTEREST:
[ODMÍTNUTÍ AUTORSKÝCH PRÁV]
TATO VIDEÁ JSOU POUZE PRO VZDĚLÁVACÍ / DESIGNOVÉ INSPIRATIVNÍ ÚČELY. Autorská práva k obrázkům / videoklipům patří oprávněným vlastníkům. Pokud by vlastníci klipů s obsahem chtěli, abychom video odstranili, jsme rádi, že je chceme odstranit co nejrychleji, jak je to prakticky možné. V případě jakýchkoli problémů nám pošlete e-mail na adresu info@sheltermode.com
Odkaz

zdroj

Největší výběr bot Puma za nejlepší ceny najdeš na Pumaboty.cz