Krásný malý dům v ekologické komunitěEkologické sousedství EarthSong je již dlouho na špici udržitelného designu a městské permacultury. Z tohoto důvodu by nemělo být žádným překvapením zjistit, že EarthSong je nyní také domovem jednoho z prvních malých novozélandských domů.

Na více než 11 metrů čtverečních postavila Connie Kristensen svůj dům na základě plánů společnosti Tumbleweed Tiny House Company v USA. Dům byl nabitý velmi chytrými designovými prvky a dům byl mistrovsky postaven s velkou pozorností k detailům. Zpracování v tomto domě je opravdu výjimečné. Dům byl postaven po dobu 10 měsíců a minulý týden se přestěhoval do své nové domácí podložky v komunitě EarthSong.

Drobné domy se dokonale hodí pro komunitní bydlení. Jsou malí; přesto poskytují více než dostatek osobního prostoru. Život v komunitě má také obrovské výhody pro majitele Tinyho domu. Například v tomto případě sdílená společenská místnost pro pobavení větších skupin lidí, přístup k zahradám s permaculturou, biopotraviny a dokonce i centrální toaletní zařízení pro kompostování.

Krásný malý dům Connie je krásný kus designu a vztah se EarthSong poskytuje možný budoucí model pro malý dům žijící na Novém Zélandu.

Sledujte nás na Facebooku:

Navštivte nás na webu:

Přihlaste se k odběru dalších videí o malých domech, designu a udržitelném bydlení mimo síť.

zdroj

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky