Krásný moderní Bílý domek Malý domek Krásný malý důmKRÁSNÉ MODERNÍ BÍLÉ COTTAGE TINY DŮM

Pokud máte rádi viktoriánskou ošuntělou eleganci, zamilujete si pobyt v chatě. Když se vydáte na velkou krytou verandu, okamžitě si všimnete klasických romantických detailů – perníkových štítů, olovnatých a vitrážových oken a měděné korouhvičky. Uvnitř budou počátky nábytku z počátku 20. století a všechny architektonické akcenty nadchnout milovníky starožitností, ale chata samozřejmě poskytuje všechny současné funkce domova.

Ve starožitném domku je kuchyňský kout, který zahrnuje křišťálové sklo, porcelán a pánve pro lehké vaření na indukční vařičce. Pod vynikajícím lustrem v obývacím pokoji je malý stolek se dvěma sedadly, ideální pro jídlo nebo jako pracovní prostor. Chata má také malou lednici a před útulným krbem najdete bezplatné organické čaje a kávu, které si můžete vychutnat.

Podrobnosti o pokoji a vybavení
Všechny malé domy mají vysoušeč vlasů a malý přenosný ventilátor / topení
Ručníky, župany, přikrývky a další polštáře jsou k dispozici v každém pokoji
Žehličky a žehlicí prkna mohou být poskytovány na vyžádání
Najdete malou tašku se sadou se zátkami do uší a dalšími dobroty
K dispozici jsou utěrky na odličování a speciální utěrky
Parkování zdarma, bezplatné Wi-Fi a káva a čaj zdarma na pokoji

Spí 2 dospělí s možností pro třetího dospělého k použití rozkládací gaučové postele v hlavním patře. Tento malý dům není vhodný pro domácí mazlíčky ani pro děti.
Chata má přibližně 180 m2. Obytného prostoru a pojme až 3 dospělé hosty. Vřetenové zábradlí s velkorysými schody vede až ke královně velké posteli v podkroví stropu katedrály a v hlavním patře je rozkládací pohovka pro dva dospělé hosty (v tomto malém domě nejsou povoleny žádné děti). Za druhé povlečení za druhé gaučové lůžko se platí jednorázový poplatek 30 $.

Další videa:
==========================
DĚKUJI ZA SLEDOVÁNÍ!
👍 Pokud se vám naše video líbí, nezapomeňte stisknout tlačítko „Přihlásit se“ a „Jako“ !!
👍 Odebírat a zobrazit více zde:

zdroj

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky