Man Cave Tiny House pronájem na Floridě#tinyhomedeals #tinyhouse #homesteading
Přihlaste se k odběru, takže vám nebude chybět nový obsah:

Ahoj Lidi, tady je rychlé video malého domu s motivem Man Cave v letadle! ano, slyšel jsi správně. Můžete si pronajmout toto a další na jejich majetku. Jsou na Floridě.

Airbnb.com

Zde je výňatek z webu: „Když se svět šílí, občas je třeba odstoupit. Místa jsou oddělena na dvaceti hektarech. Zvláštní pozornost jsme věnovali dezinfekci všech povrchů a poskytování produktů na místech pro hosty. hostitelský styl byl hostitelem hostující interakce

Toto je jeskyně mého muže umístěná v mém věšáku na letadlo. Ze stropu a zdí je zavěšena eklektická sbírka věcí. Jedná se o zábavný prostor s barem, mikrovlnnou troubou, satelitní TV, krbem, Wi-Fi a klimatizací. Postel se nachází v podkroví. “

Pokud vás zajímá, jaký typ koupelny je třeba umístit ve vašem malém domě, podívejte se na toto video. Podíval jsem se na 68 koupelen z celého světa.

Tady je kosmická loď Sifi, která hledá malý dům z Francie. Dokonce se točí kolem!

Zde je jedno z mých prvních videí o malém domě Cikánského vozu. Nyní můžete vidět, jak se moje editační dovednosti vyvinuly. Nebo bych to alespoň chtěl myslet.

Pracovala jsem na svých editačních schopnostech a naučila se, jak na SkillShare. Klikněte na odkaz níže a získejte 2 měsíce zdarma!

Ps Nyní můžu hrát Old McDonald na Ukulele své dcery. Během těchto těžkých dob musím milovat sdílení dovedností.
Přihlaste se k odběru, takže vám nebude chybět nový obsah:

Nemůžeme zaručit přesnost informací. Chcete-li získat aktuální informace a aktuální ceny, kontaktujte prodejce / vlastníka. Díky za prohlížení.

Zřeknutí se odpovědnosti: Tento popis obsahuje přidružené odkazy. Když se zaregistrujete pomocí přidruženého odkazu, získáme malou provizi. To pochází přímo od společnosti a nijak to neovlivňuje. Tyto přidružené odkazy nám umožňují pokračovat v zveřejňování bezplatného obsahu na YouTube. Jako bývalý člen Amazonu jsme se rozhodli nezveřejnit jejich odkazy. se všemi falešnými recenzemi produktů a tolika kopiemi produktů s nízkou kvalitou to není něco, co chceme propagovat. Budeme se zabývat dalšími způsoby, jak vám přinést hodnotu, která nám může také pomoci podpořit nás a umožňuje nám dále vydávat hodnotný obsah.

Jedná se o recenze pro nás a naše diváky.
Zřeknutí se autorských práv Podle oddílu 107 autorského zákona z roku 1976 se poskytuje „spravedlivé použití“ pro účely, jako je kritika, komentář, zpravodajství, výuka, stipendium a výzkum. Spravedlivé použití je použití povolené zákonem o autorských právech, které by jinak mohlo porušovat. Neziskové, vzdělávací nebo osobní použití zvyšuje rovnováhu ve prospěch spravedlivého použití. TATO VIDEÁ JSOU POUZE PRO VZDĚLÁVACÍ / DESIGNOVÉ INSPIRATIVNÍ ÚČELY.

zdroj

Největší výběr bot Adidas za nejlepší ceny najdeš na Adidasboty.cz