Nádherný krásný malý dům na prodej v Columbusu, OHGorgeous Tiny House ❤️ je domov pro sdílení kanálů pod 500 čtverečních stop!
► Odebírat více:
=======================================
Nádherný krásný malý dům na prodej v Columbusu, OH
Cena: 40 000 $
Místo: Columbus, OH
Jedná se o soběstačný pokoj 1 podkrovní ložnice, 1 malý dům v koupelně, který je napájen solárními panely se zabudovaným střídačem a nabíječkou a plným plynovým ohřívačem vody bez pumpy s pexem. Pozvěte venku do krásných francouzských dveří a 7 oken, které vytvářejí hojnost přirozeného světla. Když poprvé vstoupíte do maličkého domu postaveného na zakázku, přivítá vás obývací pokoj, kde je pohovka ve tvaru písmene L, která má několik funkcí: lze ji vytáhnout a udělat z ní postel, jakož i úložiště pod ní. Kroky, které vedou nahoře, mají také skříňový prostor na zakázku s 8 různými úložnými prostory. Nahoře je prostorný podkrovní prostor s velkým prostorem pro hlavu, který slouží jako postel královny. V přízemí je kompletní kuchyň s lednicí, tekoucí vodou a skříňkou.

Čítače a schodišťové stupně jsou vyrobeny z živého hranolového dřeva z popela Ohio. V koupelně je sprchový kout s tekoucí vodou a prostor pro instalaci toalety. Majitel vložil do projektu hodně tvrdé práce a chtěl si vytvořit teplý rustikální kabinový pocit, který bude doplněn ozvuky ze dřeva a vlnité oceli. Mnoho využití pro malý dům: potenciální Airbnb, lovecká kabina, rodinný útěk, trvalý první domov, pronájem, bouda, domácí kancelář a mnoho dalších úžasných příležitostí. Poznámka: malý dům je postaven na přívěsu, takže má schopnost být mobilní. Trailer má titul ve státě Ohio

===========================================
Celý seznam skladeb:
► Nádherný malý dům:
► Nádherný krásný malý dům:
► Nádherný malý dům na kolech:
► Nádherný parkový model:
► Nádherný malý dům:
► Nádherná přepravní kontejner Domů:
===========================================
Následuj nás:
► Web:
► Fanpage:
► Twitter:
► Blogger:
► Skupina:
===========================================
# NádhernáTinyHouse #TinyHouse #TinyHouseOnWheels #TinyHouseTour #SmallHouse #TinyHouseDesign #SmallHouseDesign
===========================================
Hudební pozadí:

zdroj