Neuvěřitelné Tiny Homes 2 za 1 cenu#tinyhomedeals #tinyhouse #incredibletinyhomes
Přihlaste se k odběru, takže vám nebude chybět nový obsah:

Tam, kde je Red Fern Grows 8-palcový x 16 '' Randy Jones Original (RJO) Tiny Home, který má základní cenu 20 000 $. Za co ostatní stavitelé účtují 40 000 $!

Ahoj, lidi,
Jo, slyšeli jste správně, tady je společnost, která vám postaví 2 malé domovy za cenu 1! Za to, co jiní drobní stavitelé koleček obvykle účtují 40 000 $, můžete získat 2 ze svých RJ modelů za !!!!!!
 Incredible Tiny Homes vzal průmysl bouří. Jsou známé stavbou kvalitních malých domů za skvělé ceny. Můžete je přizpůsobit jen o něco více, ale jejich standardní funkce jsou často vylepšeními pro ostatní stavitele.
Mají tedy model Randy Jones, který je krásný a zcela hotový za 20 000 USD. Mají dokonce společnost, která by mohla nabídnout financování. Jedná se o malé domy na kolečkách, které ostatní stavitelé prodávají za 40 000 dolarů nebo více. Takže za stejných 40 000 $ můžete za tuto cenu získat 2 malé domovy úplně dokončené. Pak si pronajměte jeden za 500 $ měsíčně, což vám poskytne 6 000 $ ročně. Jeden si můžete nechat vyplatit nájemcem za něco málo přes 3 roky.
Podívejte se na jejich live stream, který udělali druhý den, kdy o tom mluvili.

Randy Jones Original Cottage Style Tiny Home
za 20 000 $
 Zahrnuje následující:
Přívěs 8 „x 16“ s přívěsem # a osvědčení o původu
Izolace pěnové izolace
Celý dřevěný exteriér a interiér
Metal Roof-Customer's Choice (20 barevných možností od East TN Metal)
½ Skleněná přední strana
Screen dveře
Nedokončené dřevěné podlahy
Kuchyňský dřez a faucet
Volba desky stolů (nedokončená)
Kuchyňská linka
Standardní obytné WC
Posuvné dveře stodoly
19-Gallon elektrický ohřívač vody
Sprchový kout
Stropní větrák
Windows-Builder's Choice (velikost / množství)
Úložný prostor nad koupelnou a kuchyní
PŘIPRAVENO NA ORIGINÁL RANDY JONES?
* Domov je TAK A JE a je designem Randy Jonesové. K tomuto domovu není přidán žádný vlastní doplněk. Jakékoli změny, které si zákazník přeje, např. Svítidla nebo jiné předměty pro domácnost, může zákazník po dodání domu vypnout. * Není zahrnuto v sestavách RJO: Dekorace, rozkládací pohovka s úložným prostorem, venkovní schody, lednička a mini-split * Pro další podrobnosti kontaktujte neuvěřitelné malé domovy.
www.incredibletinyhomes.com/gallery/where-the-red-fern-grows/
Ber Serkr je malý domov Randy Jones (RJO) 8 ′ x 16 ′ (RJO), který má základní cenu 20 000 $.

Pokud vás zajímá, jaký typ koupelny je třeba umístit ve vašem malém domě, podívejte se na toto video. Podíval jsem se na 68 koupelen z celého světa.

Tady je kosmická loď Sifi, která hledá malý dům z Francie. Dokonce se točí kolem!

Zde je jedno z mých prvních videí o malém domě Cikánského vozu. Nyní můžete vidět, jak se moje editační dovednosti vyvinuly. Nebo bych to alespoň chtěl myslet.

Pracovala jsem na svých editačních schopnostech a naučila se, jak na SkillShare. Klikněte na odkaz níže a získejte 2 měsíce zdarma!

Ps Nyní můžu hrát Old McDonald na Ukulele své dcery. Během těchto těžkých dob musím milovat sdílení dovedností.
Přihlaste se k odběru, takže vám nebude chybět nový obsah:

Nemůžeme zaručit přesnost informací. Chcete-li získat aktuální informace a aktuální ceny, kontaktujte prodejce / vlastníka. Díky za prohlížení.

Zřeknutí se odpovědnosti: Tento popis obsahuje přidružené odkazy. Když se zaregistrujete pomocí přidruženého odkazu, získáme malou provizi. To pochází přímo od společnosti a nijak to neovlivňuje. Tyto přidružené odkazy nám umožňují pokračovat v zveřejňování bezplatného obsahu na YouTube. Jako bývalý člen Amazonu jsme se rozhodli nezveřejnit jejich odkazy. se všemi falešnými recenzemi produktů a tolika kopiemi produktů s nízkou kvalitou to není něco, co chceme propagovat. Budeme se zabývat dalšími způsoby, jak vám přinést hodnotu, která nám může také pomoci podpořit nás a umožňuje nám dále vydávat hodnotný obsah.

Jedná se o recenze pro nás a naše diváky.
Zřeknutí se autorských práv Podle oddílu 107 autorského zákona z roku 1976 se poskytuje „spravedlivé použití“ pro účely, jako je kritika, komentář, zpravodajství, výuka, stipendium a výzkum. Spravedlivé použití je použití povolené zákonem o autorských právech, které by jinak mohlo porušovat. Neziskové, vzdělávací nebo osobní použití zvyšuje rovnováhu ve prospěch spravedlivého použití. TATO VIDEÁ JSOU POUZE PRO VZDĚLÁVACÍ / DESIGNOVÉ INSPIRAČNÍ ÚČELY.

zdroj

Největší výběr bot Fila za nejlepší ceny najdeš na Filaboty.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky