Neuvěřitelný ohromující ZILKER Malý dům na prodej od ATX Tiny Casas | Malý dům velké bydleníTiny House Big Living ❤️ je domovem pro sdílení kanálů pod 500 Sq Ft!
► Odebírat více:
======================================
Neuvěřitelný ohromující maličký dům ZILKER na prodej od ATX Tiny Casas
Cena: 69 995 $
Velikost: 24 '

Prožijte malý život v pohodlí a stylu s tímto vysoce postaveným malým domem postaveným na kolech. Nyní si můžete vzít vybavení high-end domů na silnici. Tento malý dům na kolech s certifikací NOAH byl postaven z lehkého ocelového rámu, aby se snížila hmotnost a zvýšila se hospodárnost cestování.

Třináct oken vyplňuje tento dům přirozeným světlem, zatímco systém mini split udržuje celý rok pohodlný. Tento dům je kompletně zařízen sekční pohovkou v prvním patře, která se přemění na postel královny. Obývací prostor je vybaven dálkově ovládanou rozbalovací 42 „LED TV, která zmizí, když se nepoužívá. V kuchyni nenajdete žádné ušetřené náklady. Majitelé se budou cítit jako doma s plnou propanovou varnou deskou, hlubokým dřezem pro jednu vanu, žulou desky, lednička s mrazákem o rozměrech 7,4 cu.

Úmyslně navržený úložný prostor lze skrýt v tomto malém domě na maximálním prostoru při zachování čistého vzhledu. V koupelně je toaleta na kompostování a plně uzavřená sprchová sprcha. Nahoře je doma převážně soukromá postel velikosti King s vestavěnými úložnými skříněmi a 55 „LED TV. Tento dům je skutečně ve své třídě a má spoustu, aby mohl nabídnout komukoli, kdo věří, že malý život nemusí být proveden bez pohodlí každodenního života. Celonárodní dodávky jsou k dispozici na požadovaném místě.

Nakupujte od ATX Tiny Casas

Doufám, že se vám bude líbit!
Děkujeme za vaše sledování a nezapomeňte se přihlásit k odběru mého kanálu
Copyright od Tiny House Big Living, nerestupujte děkuji!
===========================================
Celý seznam skladeb:
► Tiny House Big Living:
► Krásné malé domy:
► Krásný parkový model:
► Luxusní malé domy:
► Ohromující malý dům:
► Krásný malý dům:
► Krásný přepravní kontejner Domů:
===========================================
Následuj nás:
► Web:
► Fanpage:
► G +:
► Twitter:
► Blogger:
► Skupina:
===========================================
#TinyHouseBigLiving #TinyHouse #BigLiving #TinyHouseOnWheels #TinyHouseTour #SmallHouse #TinyHouseDesign #SmallHouseDesign
===========================================
Hudební pozadí:

zdroj

Největší výběr Under Armour za nejlepší ceny najdeš na UnderArmour-outlet.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky