Nový, stylový a útulný malý dům s motivem vína Životní Design Pro Malý DůmLiving Design For A Tiny House 🏡 je designový dům sdílející kanály a žijící malý dům!
► Odebírat více:
===========================================
NOVÉ, STYLSKÉ A KOZY VÍNO TEMATICKÉ DOMŮ

ZNAČKA NOVINKA a čeká na VÁS! My Tiny Wine Wagon je nově přidaná 4. chata v malé vesničce plechovek zasazené v soukromém lese poblíž Sherwood a SW Portland. Nachází se během několika minut od několika oceněných vinařství, pár kilometrů od I-5 a méně než 2 km od nákupů, restaurací a dalších oblíbených místních atrakcí; tento rozkošný a stylový prostor je dokonalým sňatkem pohodlí a soukromí. Naši hosté RAVE o svých zkušenostech zde ve vesnici a budete také!

Prostor
Uhnízděný v klidném lese, na konci štěrkové příjezdové cesty, je zajištěno soukromí. Divoká zvěř oplývá a výhledy z paluby jsou to pravé, co vaše starosti rozplyne. Inspirujete se a uvolníte se.

Možná je tato maličkost trochu TOO pro vaši rodinu? Hostujeme také další malý dům, který se nachází jen pár kroků od vinařského vozu, který spí také tři osoby. Pokud vás to zajímá, požádejte o další informace a / nebo sazby společného pronájmu.

===========================================
#LivingDesignForATinyHouse #TinyHouse # LivingDesign # TinyHouseOnWheels #TinyHouseTour #SmallHouse #TinyHouseDesign #SmallHouseDesign
===========================================

zdroj

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky