Off-The-Grid Tiny House & Ohromující Syntropic Food Forest Forest GardensV této týdenní epizodě se vydáváme do krásné subtropické oblasti severních řek Nového Jižního Walesu, abychom navštívili velkolepý malý domek na kolech, který se nachází mezi ohromujícími zahradami syntetických, regeneračních a potravinových lesů. Pro každého, kdo snil o odchodu z mřížky a útěku do ráje, aby pěstoval jídlo a žil jednoduše, je toto video prohlídka, kterou si budete chtít prohlédnout!

Tento úžasný malý dům se nachází mezi nádhernými syntropickými zahradami. Podobně v mnoha ohledech je syntropické zemědělství permaculturní formou dynamického regenerativního zemědělského lesnictví, které využívá systémového myšlení k vytvoření hojného, ​​zdravého přírodního potravinového lesa. Důraz je kladen na formování zdravé biologie půdy a založení mikroklimatů tak, aby produkce potravin a zemědělství byly synchronizovány s regenerací půdy. Super cool věci!

Stejně tak působivý jako na zahradách je také úžasný malý dům na kolech. Domov je solární s hojnou srážkovou vodou. Kompostovací toaleta pomáhá snížit spotřebu vody v domácnostech. Krásně navržený, je zde dostatek venkovního obývacího prostoru, takže si Anthony a Kirra mohou užít celoroční vnitřní / venkovní bydlení.

Doufám, že se vám bude líbit celá video prohlídka tohoto neuvěřitelného malého domu! Chcete-li se dozvědět více o malých domech Anthonyho a Kirry a dobrodružstvích regeneračního zemědělství, postupujte podle nich na Instagramu:

Vy. můžete také zjistit více o Anthonyho práci v oblasti snižování plastového odpadu prostřednictvím jeho webových stránek:

Pokud se vám naše videa líbí, zvažte nám prosím podporu na Patreonu:

Zjistěte více o tomto malém domě a dalších na našem webu:

Sledujte nás na Instagramu:

Sledujte nás na Facebooku:

Sleduj nás na Twitteru:

Přihlaste se k odběru dalších videí o malých domech, architektuře, kutilství, designu a udržitelném bydlení mimo síť.

Titulní hudba v tomto videu od Bryce Langston:

Uvádí a vyrábí: Bryce Langston
Kamera: Rasa Pescud a Bryce Langston
Editace: Rasa Pescud a Benjamin Newton

„Bydlení velké v malém domě“ © 2020 Zyia Pictures Ltd

zdroj

Největší výběr bot New Balance za nejlepší ceny najdeš na NewBalanceboty.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky