Open-Concept Minimalistický malý dům postavený z regenerovaných materiálůJedná se o 25 metrů dlouhý minimalistický malý dům v Rimouski v Quebecu. Má velmi jednoduchý, otevřený koncept, díky kterému je prostor opravdu flexibilní, a je postaven z téměř 100% použitých a regenerovaných materiálů, včetně přívěsu, oken, dveří, skříní a většiny dřeva. Má systém sběru dešťové vody pro sprchy a umyvadla a je navržen tak, aby byl na síti s elektrickým teplem a horkou vodou. K dispozici je hlavní podkroví, které spí dvě, druhá podkroví, které plánují přeměnit na dětský koutek se zábradlím a samostatným lůžkem, a gauč se vytáhne, aby spal další dva lidi.

Izrael a Audrey žijí na odlehlém pozemku, který má přístup k jezeru, a mají velké plány pěstovat vlastní jídlo, organizovat outdoorové aktivity, vytvářet stezky a chtějí sdílet svůj malý kousek ráje s novými lidmi. . Mají malý dům, tipi a jurtu k pronájmu.

Více informací o tomto malém domě na kolech na kolech na Airbnb najdete zde:
 

A můžete je sledovat na Instagramu zde:
Audrey:
Izrael:

Děkuji moc za sledování!

Mat a Danielle

————————————————– ———–
ZŮSTAT V KONTAKTU!
————————————————– ———–

Blog: www.exploringalternatives.ca
Facebook: / exploringalternativesblog
Instagram: @exploringalternatives

————————————————– ———–
KOMENTÁŘE Dosud žádné informace
————————————————– ———–

Chceme, aby náš kanál a sekce pro komentáře byly otevřeným prostorem, kde se všichni cítí vítáni sledovat a přispívat. Z tohoto důvodu budou nahlášeny nebo odstraněny komentáře, které jsou nevhodné nebo nenávistné.

Diskutujte a debatujte s úctou a nevhodné nebo nenávistné komentáře nahlaste přímo na YouTube.

————————————————– ———–
TITULKY A ZAVŘENÉ CAPTIONS
————————————————– ———–
Děkujeme vám za přispívání titulků a skrytých titulků!
Pokud chcete k videu Exploring Alternatives přidat titulky nebo skryté titulky, klikněte sem a zjistěte, které z nich potřebují vaši pomoc:

————————————————– ———–
SPONZORI
————————————————– ———–

Do našich videí občas zařazujeme placené sponzorské zprávy / integrace, abychom mohli kanál financovat. Snažíme se spolupracovat se společnostmi a organizacemi, které nabízejí produkty nebo služby, které jsou v souladu s našimi hodnotami a které považujeme za zajímavé a užitečné pro vás, naše diváky.

Vždy zveřejníme, zda propagujeme produkty, které nám byly poskytnuty zdarma, nebo pokud do videa zahrnujeme sponzorovanou zprávu.

V případě dotazů týkajících se podnikání nebo sponzorství nás prosím kontaktujte e-mailem na danielle.is.exploring@gmail.com

————————————————– ———–
ÚVĚRY
————————————————– ———–

Music & Song Credits:
Veškerá hudba v tomto videu byla složena, provedena a nahrána společností Mat of Exploring Alternatives.

Úpravy kreditů:
Mat a Danielle zkoumání alternativ

Kredity filmování:
Mat zkoumání alternativ

zdroj

Největší výběr bot Puma za nejlepší ceny najdeš na Pumaboty.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky