PLNÝ CESTOVNÍ KURZ | Bydlení v našem malém domě během LOCKDOWN | Rodinné cestování Austrálie EP 33 SEASON 2Po 3 týdnech uzamčení v Tasmánii se usazujeme v naší „nové normální“ a děláme vše pro to, abychom vytvořili nové postupy a návyky, aby nás udrželi šťastnými, zdravými a nadějnými. S více času na našich rukou, než kdykoli předtím, vás vezmeme komplexní prohlídka „Orange“, našeho karavanu Coromal Element Evolution 696 RTV a ukázání vám věcí, které máme rádi, malé přírůstky, které jsme udělali od parkování auta tady v Tassie, několik jednoduchých hacků a triků pro maximalizaci úložiště a řešení, a pár věcí, které bychom změnili, když přijde čas na upgrade. Zahájili jsme novou a dlouho zpožděnou cvičební rutinu a jsme tak vděční, že se můžeme vydat na cvičení podél některých z nejmalebnějších pláží, které jsme zažili To nám rozhodně pomáhá udržet kontrolu nad emočním a duševním zdravím během těchto velmi neskutečných a podivných časů!

Navíc si vzpomínáme na naše první týdny na cestách jako rodina cestující s návratem Feel Good do neuvěřitelného národního parku Carnarvon Gorge ve střední Queenslandu. Jeden z našich dosud nejoblíbenějších zážitků!
Ať už jste kdekoli na světě, doufáme, že jste v pořádku a také tam visíte.

Líbí se nám naše video (pokud ano!) A přihlaste se k odběru našeho kanálu
Podívejte se na další epizody naší série Family Travel Australia 1 a 2

FACTORY TOUR APOLLO CARAVAN – EP 4

Hudba od Epidemic Sounds:

Sledujte nás na Instagramu
@thefeelgoodfamily_

Lajkni nás na Facebooku
@thefeelgoodfamily

Nalaďte se na náš týdenní Podcast
Jablko:

Google:

Navštivte naše webové stránky, kde najdete bezplatné zdroje, informace o produktech, recepty a další inspiraci!
www.thefeelgoodfamily.com.au

Jsme obyčejná australská rodina, vytvářející mimořádné zážitky. Vzali jsme skok víry, zabalili jsme si životy, rozloučili se s brouzdáním 9-5 a pozdravili 24/7 – život jako rodina na cestách!

Protože jsme nováčci v karavanování, doufáme, že zážitky, které sdílíme prostřednictvím naší řady Family Travel Australia, budou mít nejen vzdělávací prvek, ale budou vás inspirovat k tomu, abyste si vzali vlastní skok víry, vycházeli ven a vzpomínali si, které vydrží.

Žijeme podle mantry „Nemusíte vidět celé schodiště, stačí udělat první krok!“

zdroj

Největší výběr bot Adidas za nejlepší ceny najdeš na Adidasboty.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky