Polské domovy, které jsou postaveny tak, aby vydržely. Roztáhněte se ve velkém stylu a mini pohodlí.#tinyhomedeals #tinyhouse #scandinavianbarnhome
Přihlaste se k odběru, takže vám nebude chybět nový obsah:

Ahoj, lidi. Tady je nová řada. Dostáváme mnoho žádostí, abychom ukázali malé / malé domy, které jsou připevněny k nadaci, která bude mít hodnotu. Tímto způsobem si můžeme užít maličký životní styl a zároveň zajistit, že máme potenciál vytvořit něco, co můžeme později prodat za účelem zisku, nebo předávat po generace.

Trochu větší než 500 čtverečních stop malé, na které jsme zvyklí, ale ty jsou prostě tak cool a stále považované za malé. Dejte mi vědět níže v komentářích, pokud bych měl udělat více z nich.

Mám rád moderní stodolu. Podívejte se na web a podívejte se na všechny skvělé možnosti.
Dům 1

Název: EX 2 G1 ENERGO PLUS

Odkaz:

Popis:
Užitná plocha: 125,15 m²
Dodatečně:
pom. Technický 8,60 m²
23,28 m²garáž
Zastavěná plocha130,96 m²
Pow. netto 186,64 m²
Objem498,54 m³
Stavební rozměry13,59 × 10,84 m
Stavební výška6,98 m
Úhel sklonu střechy h2o
Střecha je 124 m²
Minimální rozměry pozemku: 20,59 x 18,84 m
Cena projektu
3 397 PLN
4 300 PLN

Odkaz na web:

Pracuji na svých editačních schopnostech a naučím se, jak sdílet dovednosti. Klikněte na odkaz níže a získejte 2 měsíce zdarma!

Ps Nyní můžu hrát Old McDonald na Ukulele své dcery. Během těchto těžkých dob musím milovat sdílení dovedností.
Pokud vás zajímá, jaký typ koupelny je třeba umístit ve vašem malém domě, podívejte se na toto video. Podíval jsem se na 68 koupelen z celého světa.

Tady je kosmická loď Sifi, která hledá malý dům z Francie. Dokonce se točí kolem!

Zde je jedno z mých prvních videí o malém domě Cikánského vozu. Nyní můžete vidět, jak se moje editační dovednosti vyvinuly. Nebo bych to alespoň chtěl myslet.

Zdroje pro drobné majitele domů.
================================================== ==
Drobné domácí nápady k odhlášení.

Průvodce tvůrcem malých domácích plánů

Diy solární panely

Přemýšlení o pronájmu malých domů je zde skvělým zdrojem k průzkumu vašeho trhu rekreačních pronájmů.
bit.ly/AirDNAforTinyHomes

Přihlaste se k odběru, takže vám nebude chybět nový obsah:

Nemůžeme zaručit přesnost informací. Chcete-li získat aktuální informace a aktuální ceny, kontaktujte prodejce / vlastníka. Díky za prohlížení.

Zřeknutí se odpovědnosti: Tento popis obsahuje přidružené odkazy. Když se zaregistrujete pomocí přidruženého odkazu, získáme malou provizi. To pochází přímo od společnosti a nijak to neovlivňuje. Tyto přidružené odkazy nám umožňují pokračovat v zveřejňování bezplatného obsahu na YouTube. Jako bývalý člen Amazonu jsme se rozhodli nezveřejnit jejich odkazy. se všemi falešnými recenzemi produktů a tolika kopiemi produktů s nízkou kvalitou to není něco, co chceme propagovat. Budeme se zabývat dalšími způsoby, jak vám přinést hodnotu, která nám může také pomoci podpořit nás a umožňuje nám dále vydávat hodnotný obsah.

malý dům velké bydlení, vlastní malý dům, malý dům, velké bydlení, malý dům, malý dům design, le tuan domů design, malý dům od Modern Tiny Living, moderní malý dům bydlení, Tiny Living, le tuan, domácí design, malý dům bydlení , Living Design pro malý dům, Living Design, Living Big Design, designové nápady, malý domov, prohlídka malého domu, živobytí malého domu, národ malého domu, lovci domků, srub, kabina, venkovský život, lovecká kabina, život rv , rv

Zřeknutí se autorských práv Podle oddílu 107 autorského zákona z roku 1976 se poskytuje „spravedlivé použití“ pro účely, jako je kritika, komentář, zpravodajství, výuka, stipendium a výzkum. Spravedlivé použití je použití povolené zákonem o autorských právech, které by jinak mohlo porušovat. Neziskové, vzdělávací nebo osobní použití zvyšuje rovnováhu ve prospěch spravedlivého použití.

zdroj

Největší výběr bot Vans za nejlepší ceny najdeš na Vansboty.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky