POSLEDNÍ ODPORUČENÍ Mystery Neighbor TINY HOUSE (Vyhraje 10 000 $ ZLATÉ LÉČENÍ)Poslední nechat malého bunkra

Naposledy se v Grace Sharer BRAND NEW VLOG Chase připojil k hledání GOLD v SHARER FAM BACKYARD. V lesích za domem SHARER FAM HOUSE se Chase a Grase Sharrer museli proklouznout, aby se vyhnuli osobě PINK AND GREEN MASK. V lese našel Chase a Grace všechny podivné drahokamy a kameny. Když Grace Sher a Chase prozkoumají říční linii, nezapomeňte zkontrolovat přes rameno rameno PINK AND GREEN MASK MAN. Grace Sharer a Chase přiměli detektor kovů k šílenství na pracovišti poblíž domu SHARER FAM HOUSE, ale předtím, než ho mohli vykopat, dojde z lesa k vyčerpání PINK A GREEN MASK PERSON a pronásleduje Grace Sher a Chase zpět do SHARER FAM HOUSE. Dnes v Grace Sharer ZNAČKA NOVÝ VLOG Grace Sher dělá novou výzvu POSLEDNĚ, KDYŽ MÁ POVAŽOVAT MYSTERY NEIGHBORS TINY BUNKER !! První věc je první Grace Sharer, Stephen Sharer, Alex a Chase mají 10 minutet, aby shromáždili zásoby, aby jim pomohli být POSLEDNÍ, KTERÉ ZNOVU TINY BUNKER !! Protože uvnitř TINY BUNKERU není dost místa, vezme Stephn Shar střechu bunkru jako své místo. Uvnitř bunkru netrvá dlouho, než se věci stanou hektickými! Chase a Alex otevírají Alexovo MYSTERY EGG a vydělejte sladké SPY GEAR, pokud je to! 2 hodiny po výzvě Alex usnul a Chase Grace Shar a Stephen Sher přiměli Alexe, aby si myslel, že na něm je pavouk! Když Alex opustil Chase, Grace Shar a Stephen Sher odešli! Grace Sharer vytáhne žert na Chase s FAKE SNAKE a Chase je venku! Než však Grace Sharer nebo Stephen Sharrer vytáhnou PINK A ZELENOU MASKU, MAN je překvapí a vydá NOVOU VÝZVU! Nalaďte se na kanál Stephena Sharera a uvidíte, co se stane!

VÍCE EPIC VLOGS
▶ ︎Stephen Sharer MYSTERY NEIGHBOR SPY DESTROYS SHARER FAM JEEP! (Broken Car Prank ukradl poklad pokladny v bezpečí)
▶ ︎SSniperWolf Amazing CAKES, které vypadají jako každodenní objekty
▶ LOGLOOM, porušil jsem kód dívky
▶ ︎5-Minuet Craft DĚTĚ 30 CREEPY MAKEUP IDEAS PRO DÍVKY
▶ FamilyRodina rodiny Ferran se setká se svým BABY BROTHER PRVNÍM ČASEM !! | Rodina Royalty

————————————————– ——————–
❇️ Následujte mě pro sledování zpět !!: ❇️
▶ ︎📸 INSTAGRAM → @GraceSharer (
▶ ︎⭕️Získejte podílníka a přihlaste se k odběru (
▶ ︎🐥TWITTER → @grace_sharer (

▶ ︎🧩FACEBOOK → (
————————————————– ——————–
📧 Obchodní dotazy: Business@GraceSharer.com

„Poštovní adresa: 📦
Grace Sharer Youtube # 633
2961 Hunter Mill Rd
Oakton, VA 22124
————————————————– ——————–
VAROVÁNÍ:
Toto video je pouze pro zábavní účely. Nepokoušejte se znovu vytvořit žádný z činů v tomto videu, protože mohou být nebezpečné, pokud nebudou provedeny správně, a mohou způsobit vážné zranění. Pokud se spoléháte na informace zobrazené v tomto videu, přebíráte odpovědnost za výsledky. Bavte se, ale vždy přemýšlejte dopředu a nezapomeňte, že každý projekt, který vyzkoušíte, je VLASTNÍ RIZIKO.

Tento záznam je majetkem společnosti Grace Sharer a nesmí být znovu použit bez písemného souhlasu společnosti Grace Sharer.
pokud to uvidíte, napište komentář „STL Squad Quad“ a možná vám dám výkřik !!! * je to naše malé tajemství *

zdroj

Největší výběr bot Nike za nejlepší ceny najdeš na Nikeboty.cz