Převádíme dodávku do malého domu | Proč Van?Děláme věc života van! Poté, co jsme se vrátili domů z úžasných dvou měsíců na silnici a podnikli několik menších výletů, rozhodli jsme se, že chceme znovu prodloužit život na silnici. Tentokrát chceme, aby byla mobilnější. Takže vytváříme dodávku! Stavíme náš malý malý domeček na kolech, abychom se vydali na průzkum a dobrodružství znovu!

Následujte mě – většinou jsem na insta

Instagram @mcdunco –
Facebook –
Twitter @mcdunco_otr –

Hudba –
    (ZÍSKEJTE ZDARMA MĚSÍC)

Hudba od:
Malované klavíry – mnohoúhelník
Kyle Mcevoy – Mongo s Goosetaf Azula
Model židle – změňte hru
Roary – osvobodit

Použité vybavení:
Natočeno na Iphone 8 Plus a DJI Mavic Mini Drone
Alturo Photo Bag
Upraveno pomocí Adobe Premiere Pro a Photoshop

Úvodní hudba –

Jmenuji se Ryan a tohle je nebo co se formálně nazývá McDunco OnTheRoad! Moje žena, Misty, a já miluji cestování, výlet, horolezectví, kolo, smích, natáčení filmů a spoustu dalších věcí! Užijte si představení!

Kroky a produkty pro sestavení:
 Nejdříve jsem vyčistil podlahy van a zametl, pro pozdější lepidlo je nutná čistá služba. Také jsem utěsnil všechny malé otvory pro šrouby v podlaze dodávky silikonem.
 Pak jsem použil starý karton k vytvoření šablony podlahy van. Nejprve jsem lepenku položil na 1/2 palcovou vrstvu překližky 4×8. Nejdříve jsem vytvořil základní šablonu pro lepenku na šířku překližky, což znamená, že šířka 4 metry byla maximální. Poté lze zbytek délky na kartonové šabloně v dodávce přidat k délce dřeva. Doufám, že to dává smysl.
 Udělal jsem 3 šablony a poté je přenesl na 1 palcový list r-5 XPS. Jeden palec není nutný, ale chtěli jsme další izolaci pro účely potlačení hluku. Máme nervózní štěně. Po oříznutí a vyzkoušení XPS jsem ji použil jako šablonu pro překližku. Jsou ve stejných rozměrech a já bych se od kartonu nemohl obávat. Pro vyříznutí překližky jsem použil přímočarou pilu.
 Než jsem všechno nalepil, použil jsem pruh lepicí pásky podél okrajů XPS, čímž se sníží případné vrzání, které pochází od okrajů, které jsou zadky k sobě. Použil jsem Fuze-It od Liquid Nails, abych přilepil XPS na podlahu van, pouze horní žebra. Není nutné vyplňovat mezi žebry, už vám to opravdu nepodporuje a je to jen další práce. Pak jsem použil stejné lepidlo k přilepení dřeva k XPS. Pak jsem přidal váhu ke všemu, takže jakákoli osnova v lese by fungovala sama a zároveň by pomohla vytvořit dobré držení lepidla.
 Důležitá poznámka, měli byste nechat asi půl palce na palec po obvodu podlahy van. To mi umožnilo vyplnit všechny mezery expandující pěnou Great Stuff. Tím se vše ještě více zpřísní. Z našeho výzkumu také není nutné vrtat podlahu do dodávky, ani ji na to opravdu nalepit. Zdá se, že veškerá hmotnost z pohovky, kuchyňského koutu, postele, vybavení atd. Je dostačující k tomu, aby ji udržela na místě. Chtěli jsme jen tu extra bezpečnost.

Existuje mnoho způsobů, jak toho dosáhnout, rozhodli jsme se jít touto cestou na základě výzkumu, který jsme provedli, a mých vlastních dovedností. V žádném případě nejsme odborníci, protože to s největší pravděpodobností zjistíte. Proveďte svůj vlastní výzkum a pracujte podle svých schopností
 
3 listy 1 palce R-5 XPS
3 listy 1/2 palcové překližky 4×8 listu
3 zkumavky tekutých nehtů
2 plechovky s velkou pěnou

#vanlife #converttingavan #turningavanintoatinyhouse

zdroj

Největší výběr bot Adidas za nejlepší ceny najdeš na Adidasboty.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky