Prohlídka tohoto prostorného domu pro drobné kutily s transformujícím nábytkemProhlédněte si tento malý dům, který si můžete sami vyrobit, který je prostorný a světlý, s modulárním nábytkem šetřícím prostor, masivní kuchyní, mini vanou a jedinečnou parketovou podlahou se vzorem chevron.

Tento malý dům je v současné době na prodej! Podívejte se na seznam Kijiji zde a dozvíte se více:

Střešní šindele odolné proti větru, které Matthieu ve videu zmiňuje, se nazývají Onduvilla a webové stránky společnosti jsou zde:

Malý dům je izolován Roxulem, protože je nehořlavý, a také se ujistili, že na obou úrovních mají hasicí přístroje a dostatečně velká okna, z nichž je možné vystoupit.

Matthieu a Amélie se vydali na dřevařský kurz, než sami postavili tento malý domov a na výsledek jsme velmi ohromeni. Doufáme, že si s námi tento mikropodnik těšíte a děkujeme za sledování!

Mat a Danielle

————————————————– ———–
ZŮSTAT V KONTAKTU!
————————————————– ———–

Blog: www.exploringalternatives.ca
Facebook: / exploringalternativesblog
Instagram: @exploringalternatives

————————————————– ———–
KOMENTÁŘE Dosud žádné informace
————————————————– ———–

Chceme, aby náš kanál a sekce pro komentáře byly otevřeným prostorem, kde se všichni cítí vítáni sledovat a přispívat. Z tohoto důvodu budou nahlášeny nebo odstraněny komentáře, které jsou nevhodné nebo nenávistné.

Diskutujte a debatujte s úctou a nevhodné nebo nenávistné komentáře nahlaste přímo na YouTube.

————————————————– ———–
TITULKY A ZAVŘENÉ CAPTIONS
————————————————– ———–
Děkujeme vám za přispívání titulků a skrytých titulků!
Pokud chcete k videu Exploring Alternatives přidat titulky nebo skryté titulky, klikněte sem a zjistěte, které z nich potřebují vaši pomoc:

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se přidávání titulků a skrytých titulků, napište nám na adresu danielle.is.exploring@gmail.com

————————————————– ———–
SPONZORI
————————————————– ———–

Do našich videí občas zařazujeme placené sponzorské zprávy / integrace, abychom mohli kanál financovat. Snažíme se spolupracovat se společnostmi a organizacemi, které nabízejí produkty nebo služby, které jsou v souladu s našimi hodnotami a které považujeme za zajímavé a užitečné pro vás, naše diváky.

Vždy zveřejníme, zda propagujeme produkty, které nám byly poskytnuty zdarma, nebo pokud do videa zahrnujeme sponzorovanou zprávu.

V případě dotazů týkajících se podnikání nebo sponzorství nás prosím kontaktujte e-mailem na danielle.is.exploring@gmail.com

————————————————– ———–
ÚVĚRY
————————————————– ———–

Music & Song Credits:
Veškerá hudba v tomto videu byla složena, provedena a nahrána společností Mat of Exploring Alternatives.

Úpravy kreditů:
Mat a Danielle zkoumání alternativ

Kredity filmování:
Mat zkoumání alternativ

Fotografie a dronové záběry poskytnuté Matthieu & Amélie z Tinidu

zdroj

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky