R.v. Certifikovaný malý dům na kolech se cítí jako doma. | Životní Design Pro Malý DůmLiving Design For A Tiny House 🏡 je designový dům sdílející kanály a žijící malý dům!
► Odebírat více:
===========================================
R.V. CERTIFIKOVANÝ DĚTSKÝ DŮM NA KOLEJOVÝCH PLECHECH JAKO DOMŮ.

Cena: 80 000,00 USD
Tento R.V. certifikovaný malý dům na kolech se cítí jako doma. Vše, co potřebujete, je na vašich prstech tipy. Tento dům má plně vybavenou kuchyň a koupelnu. Může spát 5 dospělých, má dvě skříně a pohodlné police vedle kombinovaného praní / sušičky. K dispozici je dostatek úložného prostoru pro vše, co potřebujete. Spousta oken přináší světlo a dává domu velmi otevřený pocit. Mini-split ohřívá a chladí dům velmi dobře a toaleta Separett kompostování znamená žádnou nádrž na černou vodu! Oba spací lofty jsou propojeny molo a všechny dveře a zásuvky skříně se samouzavírají, takže se už nemusíte na silnici bát. Všechny spotřebiče zůstávají u domu.
Jsem velmi motivován k prodeji, protože moje rodina roste. Miluji tento dům a co vidět s někým, kdo ho bude také milovat.

Mezi vlastnosti patří: Loft pro skladování, Loft na spaní, Prádelna, Schody a Certifikace

===========================================
#LivingDesignForATinyHouse #TinyHouse # LivingDesign # TinyHouseOnWheels #TinyHouseTour #SmallHouse #TinyHouseDesign #SmallHouseDesign
===========================================

zdroj

Největší výběr Under Armour za nejlepší ceny najdeš na UnderArmour-outlet.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky