Rekreační dům Duck Shepherd's Hut Vacation Small v Somersetu | Životní Design Pro Malý DůmLiving Design For A Tiny House 🏡 je designový dům sdílející kanály a žijící malý dům!
► Odebírat více:
===========================================

DUCK SHEPHERD´s HUT VACATION TINY HOUSE V SOMERSET

Tato nepředvídatelná chalupa z dubového shepardu je zasazena do vlastní zahrady, na pozemku majitelů, na okraji vesnice Compton Dundon, tři míle od města Somerton a poblíž Glastonbury. Ideální základna pro pár s interiérem bijou, bude těžké najít vhodnější romantické útočiště pro objevování Somersetu. Po zaparkování auta na cestě poblíž Duck Hut se tento okouzlující rekreační dům okamžitě zamiluje. Vstoupíte do této nádherné chaty pomocí čtyř kroků a dvojitými dveřmi do otevřeného půdorysného studia studia s rozkládací plně rozloženou manželskou postelí, kterou lze odložit a nahradit ji jídelním koutem. Vedle postele je kuchyňský kout a ohřívač dřeva. Existuje lepší místo k odpočinku než k zapálení dřevořezby a vychutnejte si drink se svým blízkým po zábavném dni stráveném prohlídkou oblasti? V samostatné místnosti v chatě a po dokončení ubytování je sprchový kout. Venku je soukromá travnatá zahrada s květinovými záhony, kde můžete stolovat alfresco, krásné místo k snídani a kávě nebo studený nápoj a jídlo vařené na grilu ve večerním slunci. Compton Dundon má hospodu, pokud se chcete léčit, a ve vesnici je pošta a kostel. Tržní město Somerton má vylepšená zařízení, jako jsou hospody, restaurace a obchody, přičemž okolní krajina nabízí procházky a cyklotrasy. Je tu něco pro každého na dosah, včetně návštěv ve městě Glastonbury a nákupní vesnici Clarkes jen kousek autem, do města Wells, Cheddar Gorge a National Trust. Také během pobytu v tomto jedinečném rekreačním domě můžete navštívit města Bath a Bristol a také navštívit dvě oblasti výjimečných přírodních krás v okolí.

===========================================
#LivingDesignForATinyHouse #TinyHouse # LivingDesign # TinyHouseOnWheels #TinyHouseTour #SmallHouse #TinyHouseDesign #SmallHouseDesign
===========================================

zdroj

Největší výběr Under Armour za nejlepší ceny najdeš na UnderArmour-outlet.cz