Rustikální krásný The Colorado Themed Tiny House 26 Nohy | Krásný malý důmRUSTIC BEAUTIFUL COLORADO THEMED TINY HOUSE 26 FEET

Cena: 35 000,00 USD

Tento vlastní malý dům s tematikou Colorado je vybaven špičkovými funkcemi postavenými na 26 'přívěsu Tumbleweed (není certifikován RVIA). Kuchyně kuchyně zahrnuje křemenné desky, prvotřídní backsplash, likvidaci odpadků, vestavěnou polici na koření a kompaktní bezvzduchovou pračku / sušičku. Mezi další povrchové úpravy patří jazyková a drážková podlaha z akátového dřeva, kachlová sprcha s vodopádovou hlavou, dvě střešní okna ve spacím podkroví a dostatek úložných polic nad oknem obývacího pokoje.

Veškeré vodovodní potrubí se běžně provádí pomocí PEX pro přívod a PVC pro odtok / kanalizaci. Kompaktní toaleta funguje jako běžná jednotka v běžném domě. Připojení přívodního vedení vyžaduje standardní hadicový nátrubek. Mám elektricky vyhřívanou hadici, která přijde s jednotkou pro případ, že budete chtít někde žít s tvrdšími zimami. Zatímco jsem bydlel v malém domě, hadice nemrzla, přestože jsem dosáhl tempu 8 stupňů. Drenážní potrubí má dva vnější přívěsky Rhino, které musí být připojeny k hlavnímu kanalizačnímu potrubí 4 „. Všechna připojení jsou podobná těm, která byla nalezena v kempu RV.

Domov používá ohřívač vody bez nádrže Rheem poháněný kapalným propanem. Protože je jednotka umístěna v uzavřeném uzamykatelném exteriéru domu, žádné hořlavé plyny nejsou ohroženy vniknutím do obytného prostoru. Jednotka používá malé množství elektřiny k regulaci teploty vody a napájení protimrazové ochrany k ochraně jednotky během chladného počasí.

V tomto domě se žije téměř rok. Mini-split AC / topení může mít únik způsobený přemístěním malého domu, ale funguje správně jinak. Pro potřeby chlazení / topení jsem se na jednotku nespoléhal. Otevření oken dostatečně chladilo dům v Coloradu; Spoléhal jsem na vyhřívání prostoru, abych v zimě dostatečně vyhříval prostor. V ceně je zahrnut veškerý nábytek, spotřebiče a elektrické přípojky.

Dostupné financování vlastníka – půjčka na 5 let s minimem 7k $; sazby závislé na poskytovaných finančních informacích.

Mezi vlastnosti patří: Loft pro skladování, Loft pro spaní, Prádelna a Světlíky

==============================================
# LovelyTinyHouse # TinyHouseLovely # TinyLovelyHouse
==============================================

Další videa:
=========================
DĚKUJI ZA SLEDOVÁNÍ!
👍 Pokud se vám naše video líbí, nezapomeňte stisknout tlačítko „Přihlásit se“ a „Jako“ !!
👍 Odebírat a zobrazit více zde:

zdroj

Největší výběr bot Vans za nejlepší ceny najdeš na Vansboty.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky