Tiny Home Speed ​​Build ● Roblox Adoptuj měAhoj kluci, Pepa z Ilovetoeatyummyfoods tady! V dnešním videu jsem se rozhodl udělat rychlou vestavbu v malém domově Roblox Adoptuj mě! Toto video trvalo hodně babek (Přijměte mě peníze) a čas na to, pokud byste mohli, prosím, stiskněte toto tlačítko a zvažte přihlášení! Přemýšlím o tom, že v budoucnu budu dělat více těchto rychlostí, takže doufám, že se budete držet!

❤ Toto video bylo inspirováno Arisu! Pokud jste její kanál ještě neviděli, staví se úžasně rychle a udělala téměř každý dům Adoptuj mě! Jděte k odběru, je fantastická! –

⇨ Pokud jste nový nebo si uvědomíte, že jste přihlášeni ke mně, býval jsem PepaTheFrog3, Animal Jam YouTuber. Nyní dělám videa Roblox, takže pokud chcete zůstat přihlášeni, můžete, pokud nemáte, oh dobře.

☆ E-mailová adresa pro podnikání – pepathefrog3aj@gmail.com
☆ PŘEDPLATNÉ! –

HUDBA POUŽÍVANÁ V TOMTO VIDEO –
● Road Trip – Joakim Karud (Vlog No Music Music) –
● Joakim Karud – Lullaby | Royalty Free hudba –
● Not Too Cray – Huma-Huma (Hudba bez autorských práv) –
● Joakim Karud – Rock Angel (hudba bez autorských práv) –
● LAKEY INSPIRED – Lepší dny (hudba bez autorských práv) –

⇨ Tento kanál je vhodný pro děti a rodinu, ale nebude to jen pro děti. Mnoho lidí hraje Roblox, někteří jsou děti, jiní jsou teenageři a někteří jsou dokonce dospělí! Tento kanál byl určen nejen dětem, protože chci, aby každý, kdo hraje Roblox, mohl najít a užívat si můj obsah. Čas od času mohou existovat odkazy na vtipy a špatná slova, která nemusí být pro dítě vhodná. Většinou však bude můj kanál vhodný pro rodinu.

❤ Tento kanál je velmi inspirován různými roboty Youlox, jako jsou: Leah Ash, TheMeganPlays, SunsetSafari, Denis a další.

⇨ Zřeknutí se autorských práv podle článku 107 autorského zákona z roku 1976 se poskytuje „spravedlivé použití“ pro účely, jako je kritika, komentář, zpravodajství, výuka, stipendium, vzdělávání a výzkum. Spravedlivé použití je použití povolené zákonem o autorských právech, které by jinak mohlo porušovat.

⇨ Ahoj! Jmenuji se Pepa a tohle je můj kanál! Dělám Roblox videa, jako je Adoptuj mě!, Arsenal, Doomspire Brickbattle, Flicker a další! Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, můžete mi poslat e-mail na pepathefrog3aj@gmail.com. Děkuji vám za zastavení! Pokud se vám líbí můj obsah, můžete pokračovat a přihlásit se k odběru, můžete se kdykoli odhlásit. Doufám, že se budete držet!

☆ Vždy jsem četl své komentáře! Pokud okomentujete, pravděpodobně to uvidím a ❤️️. Pokud to neudělám, možná bych to neviděl nebo si myslel, že to bylo trochu divné.

wow, udělal to na konec popisu? Wow!
Aktuální dílčí počet: 727

-𝓟𝓮𝓹𝓪
𝖕𝖊𝖕𝖆
𝙋𝙚𝙥𝙖

zdroj

Největší výběr bot Nike za nejlepší ceny najdeš na Nikeboty.cz

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky