Tiny House Reality Check! Sledujte toto před budováním nebo nákupem jednohoPokud uvažujete o výstavbě nebo koupi malého domu, podívejte se nejprve na toto video! Mluvíme o 5 opravdu důležitých věcech, které byste měli zvážit, než se rozhodnete zahájit projekt malého domu.

Seznam skladeb Tiny House Tours:

Seznam skladeb Tiny House Stories:

1) Finance
Drobné domy mohou být dostupnější alternativou bydlení než dům v plné velikosti, ale je třeba myslet více než jen na cenu skutečného domu.

Například, kolik budete muset zaplatit za nákup nebo pronájem půdy, abyste ji mohli obléknout? Budete potřebovat půjčku na koupi nebo stavbu svého malého domu?
Postavíte malý domek sami nebo kupujete od stavitele?

Vytvořte dlouhodobý rozpočet pro svůj malý životní styl domu a porovnejte jej s dlouhodobým rozpočtem pro vaši současnou životní situaci.

2) Umístění
Určitě bychom navrhli provést výzkum a zajistit prostor, aby váš malý dům, než začnete stavět.

Pokud jsou malé domy legální tam, kde bydlíte, měli byste mít pravděpodobně mnohem jednodušší čas najít si místo, kam to umístíte.

Na místech, kde jsou pravidla méně jasná, byste pravděpodobně měli přemýšlet o tom, že budete mít naplánované více možností pro plánovaná místa pro případ, že by na jednom z těchto míst nedošlo.

3) Pojištění
Zjistěte, zda můžete získat pojištění domu před stavbou nebo koupí v případě, že existují konkrétní požadavky, aby váš domov mohl získat pojistku.

Možná vaše pojišťovna pojistí pouze dům, který byl postaven odborníkem, nebo dům, který má nějaký druh RV certifikace. Nezapomeňte to prozkoumat předem a najděte společnost (nebo několik), která je ochotná pojistit váš malý dům, protože nechcete být zaseknuti zbrusu novým malým domem, který nemůžete pojistit.

4) Podnebí
Podnebí může mít obrovský dopad na to, jak postavíte malý dům a jak příjemné je žít v jednom.

V teplejším podnebí se malé domy mohou velmi snadno přehřát. Jak to udržet v pohodě? V chladnějším klimatu můžete strávit mnohem více času doma. Bude to dost místa?

5) Vstupy a výstupy
Když žijeme v bytě nebo v domě, často nemyslíme na to, odkud pochází naše voda a energie, nebo odkud odpad plyne. V malém domě budete muset naplánovat, jak budete tyto vstupy a výstupy spravovat.

Doufáme, že vám tyto výzvy pomohly ve vašem malém rozhodovacím procesu 🙂

Díky za sledování!

Mat a Danielle

————————————————– ———–
ZŮSTAT V KONTAKTU!
————————————————– ———–

Blog: www.exploringalternatives.ca
Facebook: / exploringalternativesblog
Instagram: @exploringalternatives

————————————————– ———–
KOMENTÁŘE Dosud žádné informace
————————————————– ———–

Chceme, aby náš kanál a sekce pro komentáře byly otevřeným prostorem, kde se všichni cítí vítáni sledovat a přispívat. Z tohoto důvodu budou nahlášeny nebo odstraněny komentáře, které jsou nevhodné nebo nenávistné.

Diskutujte a debatujte s úctou a nevhodné nebo nenávistné komentáře nahlaste přímo na YouTube.

————————————————– ———–
TITULKY A ZAVŘENÉ CAPTIONS
————————————————– ———–

Děkujeme vám za přispívání titulků a skrytých titulků!
Pokud chcete k videu Exploring Alternatives přidat titulky nebo skryté titulky, klikněte sem a zjistěte, které z nich potřebují vaši pomoc:

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se přidávání titulků a skrytých titulků, napište nám na adresu danielle.is.exploring@gmail.com

————————————————– ———–
SPONZORI
————————————————– ———–

Do našich videí občas zařazujeme placené sponzorské zprávy / integrace, abychom mohli kanál financovat. Snažíme se spolupracovat se společnostmi a organizacemi, které nabízejí produkty nebo služby, které jsou v souladu s našimi hodnotami a které považujeme za zajímavé a užitečné pro vás, naše diváky.

Vždy zveřejníme, zda propagujeme produkty, které nám byly poskytnuty zdarma, nebo pokud do videa zahrnujeme sponzorovanou zprávu.

V případě dotazů týkajících se podnikání nebo sponzorství nás prosím kontaktujte e-mailem na danielle.is.exploring@gmail.com

————————————————– ———–
ÚVĚRY
————————————————– ———–

Music & Song Credits:
Veškerá hudba v tomto videu byla složena, provedena a nahrána společností Mat of Exploring Alternatives.

Úpravy kreditů:
Mat a Danielle zkoumání alternativ

Kredity filmování:
Mat zkoumání alternativ

zdroj

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky