Útěk z malého domu První lyžařský výlet (vždy!) Seznamte se s rodinou!Útěk z malého domu První lyžařský výlet (vždy!) Seznamte se s rodinou!

Minulý víkend jsme dostali šanci dostat se z malého domu, protože jsme podnikli 12hodinový výlet do krásných hor Colorada! Poprvé jsem zažil lyžování a nemohu lhát, nebyl to ten největší zážitek. Vydělali jsme z toho však maximum!

Náš kanál EXPLODOVANÝ, když jsme byli mimo město. Více než 2600 nových odběratelů za jediný víkend! Dosud jsme na našem kanálu nikdy neviděli tak velký růst. Pokud jste jednou ze zpráv

Podívejte se na toto video, abyste se poprvé setkali s naší rodinou, když se objeví na našem kanálu! Užívat si!

SLEDUJTE VÍCE VIDEÍ:

CHAT S NÁS NA INSTAGRAMU:

„VÍTEJTE V ŽIVOTĚ DOSTATELSKÝMI PODOBĚ!“ 🔴

👇🏾TOP 🔟 NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY 👇🏾

# 1 KDO JE RODINNÁ RODINA?
►Děkuji za dotaz! Jsme Marek a Kothney-Issa (Ko) Bush, mladý pár MILLENNIAL, který žije ve 100% DEBT-FREE ve 200 metrů čtverečních TINY HOUSE na kolech!

# 2 CO JE TO TENTO KANÁL O VŠECH?
►Věříme, že život by měl být ŽIVÝM ŽIVOTEM, ale že musíte být na místě, dokud jste u toho! Na našem kanálu pokrýváme všechny věci, TINY HOUSE | MARRIAGE | a PENÍZE … vše s FUN, komediální zvrat!

# 3 JAK SE DLOUHÁ DOBA ŽIVÉ V DOBRODRUŽSTVÍ?
► Podepsali jsme smlouvy k našemu třetímu výročí svatby v roce 2017. Oficiálně jsme se přestěhovali v LISTOPADU 2017 a nyní jsme doma dva DVĚ PLNÉ ROKY!

# 4 JAKÉ MNOHO MÍSTA BYDLETE V DOBRODRUŽSTVÍ?
► Tři parkovací místa, dva státy, včetně Floridy a nyní Texasu!

# 5 JAK SE DLOUČÍTE VÁS NÁVŠTĚVY?
► V roce 2007 jsme se setkali (a datovali se!) Na 7. ročníku střední školy v Lincolnu v Kansas City v Missouri. V roce 2014 jsme se vzali a letos v létě (2019) jsme oslavili 5 let!

# 6 JAK MOHLI DLHOVAT, Řekli jste, že vám vyplatíte?
►V POUZE 24 MĚSÍCECH PLATÍME Dluh ve výši 125 000,00 USD, který zahrnoval VŠECHNY kreditní karty, AUTOMOBILY, OBLASTI JEDNOTLIVÝCH HODIN a samotný TINY HOUSE!

# 7 JAK VYPLATILI 125 000,00 USD za 24 MĚSÍCŮ?
► Krátká odpověď… (1) ZÍSKÁME VÁŽNĚ, (2) dostali jsme se na stejnou stránku a (3) CHCEME PRÁCI… VŠECHNY DEN, KAŽDÉ… Chcete-li slyšet celý příběh, podívejte se na tento 3dílný DEBT- ZDARMA JÍZDNÍ SÉRIE zde:

# 8 JAK často mohu očekávat, že od vás uvidím nová videa?
►Vkládáme nová videa KAŽDÝ JEDEN TÝDEN! Řekněte to svým přátelům!

# 9 BUDE CHANNEL VYVOLAT DO NĚKTERÝCH JINÝCH?
►To záleží zcela na VÁS! Máme obecné představy o tom, kam chceme s tímto kanálem jít, ale RESPONDUJEME NA RODINU (vy!). To, co máte rádi, KOMENTÁŘ a sdílíte, je to, co děláme víc!

# 10 JAK MÁM DOSAHOVAT OBCHOD?
►Můžete nás vždy kontaktovat na livingtinywiththebushes@gmail.com nebo přes INSTAGRAM @ tiny_house_lifestyle.

🔴PŘEHLÍDNĚTE A PŘIDĚLTE PŘÁTELÉ (NEBO TEN)! Nyní žijete TINY S OBCHODY!

zdroj

Sdílet tento Tiny House

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Podobné domky